Balkan Extreme
Dobrodošli na Naš forum!
Da bi imali potpuni pregled foruma, registrirajte se!

UŽIVAJTE!

--
Balkan Extreme
Balkan Extreme
Dobrodošli na Naš forum!
Da bi imali potpuni pregled foruma, registrirajte se!

UŽIVAJTE!

--
Balkan Extreme
Balkan Extreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Balkan Extreme

SA:MP Balkan Extreme
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 *Teo Mikic*

Go down 
Autor/icaPoruka
mikic
Admin
Admin



Broj postova : 57
Join date : 13.04.2010

*Teo Mikic* Empty
PostajNaslov: *Teo Mikic*   *Teo Mikic* Icon_minitimeuto svi 04, 2010 9:59 pm

Ja sam poznat kao Teo rodjen sam 12-03-1995. Do svoje 7 godine sam zivio u San Fierro.Zivio sam sa oba roditelja u prekrasnoj kuci.Nije bila tako velika ali za nas je to bilo nase malo blago.Svake veceri sam isao sa roditeljim u kino.I tako jedne veceri smo se vracali iz kina sve je bilo kao i prije ali tada smo dosli do ulice groov i ondje su nas napali pripadnici neke bande trazili su novce i auto ali tata im nije htjeo nista dati i zbog toga su mi ubili oba roditelja.Bio sam lutalica do svoje 10 godine. Tada sam saznao da imam ujaka u Los Santos.Odselio sam se kod njega. On je bio policajac, a ja sam u njega gledao kao u svog vođu pa sam zato i ja postao policajac.Mami i tati sam obecao da cu uhvatiti tu bandu koja ih je ubila i da cu ih strpati iza rešetaka. I tako sam ja danas dosao na tu poziciju na kojoj jesam naslijedio sam svojeg ujaka u policiji. Svojim trudom sam postao i šef te organizacije još se samo nadam da cu ispuniti svoje obecanje i da cu uhapsiti sve zlocince i maknuti ih sa ulica kako se ovo ne bi dogodilo nekoj drugoj obitelji.
[Vrh] Go down
 
*Teo Mikic*
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Balkan Extreme :: Balkan Extreme Role-Play Server Općenito :: Životna priča-
Forum(o)Bir: