Balkan Extreme
Dobrodošli na Naš forum!
Da bi imali potpuni pregled foruma, registrirajte se!

UŽIVAJTE!

--
Balkan Extreme
Balkan Extreme
Dobrodošli na Naš forum!
Da bi imali potpuni pregled foruma, registrirajte se!

UŽIVAJTE!

--
Balkan Extreme
Balkan Extreme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Balkan Extreme

SA:MP Balkan Extreme
 
Početna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

 

 Nestao acc

Go down 
Autor/icaPoruka
Sloba_Krstic




Broj postova : 1
Join date : 01.09.2013

Nestao acc Empty
PostajNaslov: Nestao acc   Nestao acc Icon_minitimened ruj 01, 2013 10:54 pm

Admini molim vas ucinite nesto objasnicu vam sada kako mi je nestao account ko se malkice razume u kompjutere shvatice sta se desilo.Ovako ja imam win 8 e pa sada win 8 je naj noviji operativni sistem a gta sa ujedno i samp su veoma stare igrice koje su za windows xP e pa sada ja sam igrao na ovakvom niku Sloba_Krstic i bio sam lvl 8. E to se desilo msm nestao mi acc zato sto nisam izasao na /q nego kao iz obicne igrice esc i quit e pa zato cak i na win 7 nezapamti lepo acc a kamoli na win 8 na zalost nemam sliku nisam znao da ce mi se to sjebati.Molim admine da mi odgovore na poruku u sto kracem roku zato sto je veoma vazno mucio sam se stvarno za lvl i pare a da umalo da zabaoravim zelim pozdraviti ceo admin-helper-vip team.naravno sve igrace i jos nesto bio sam lvl 8 a novca sam imao 600 k. Molim admine da mi odgovore na postavjen bag zato.Nisam igrao jedno petnaest dana i kada sam dosao sa mora video sam dami nema acc to je bilo juce samo sto niko od admina nije smeo da mi vrati stats zato sto nisam imao sliku ja to razumem cuvaju svoj polozaj ali molim admine da me razumeju i da mi veruju zato sto je veoma vazno pozdrav svima caos!
[Vrh] Go down
 
Nestao acc
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Balkan Extreme :: Balkan Extreme Općenito :: Prijava Buga-
Forum(o)Bir: